Kávovar Nivona NICR 767

Kávovar Nivona NICR 767

Nivona NICR 767 

Ďalšou novinkou značky Nivona je kávovar Nivona NICR 767.  Kombinácia čierna – strieborná – nerez v kombinácii s jednoduchým a intuitívnym ovládaním, to je kávovar Nivona NICR 767. Tento výborný inovovaný kávovar poteší každého milovníka kávy a s kávou spojených nápojov.

Rozmery34 x 24x 46 cm
Hmotnosť11 kg
Objem zásobníka na vodu2 l
Tlak čerpadla15 barov
MlynčekÁno

Viac technických parametrov

kávovar Nivona NICR 767

Hlavné prednosti kávovaru Nivona NICR 767

Jedinečný systém Aromatica značky NIVONA se vie postarať o ešte intenzívnejšiu arómu pripravovanej kávy. Dynamická varná komora zaistí, že sa do kávy dostane menej tepla.

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop Tpd.sk ponúka kávovar Nivona NICR767 s dopravou zdarma za najvýhodnejšiu cenu.

Viac Informácii

Po mletí sú kávové zrná stlačené vo varnej komore a potom prepláchnuté vodou, tým uvoľnia viac chuti. Výsledkom je jemnejšia káva s lepšou arómou a chuťou. A to všetko s trvalou kvalitou.

 

kávovar Nivona NICR 767

Jasné inštrukcie

S premysleným dizajnom a veľkým jednoducho čitateľným textovým displejom je príprava kávy otázkou zábavy, čistoty a jednoduchosti. Varenie kávy alebo čistiace programy -všetko ide pohodlne a bezstarostne vďaka jednoduchému a elegantnému ovládaniu.

 

kávovar Nivona NICR 767

Všetko napeniť

Jednoduchý, pohodlný a spoľahlivý. Zariadenie „OneTouch-Spumatore“ bezproblémovo zaistí horúcu vodu vrátane pary, je hygienický, jednoducho sa ovláda a čistí sa takmer sám. Vaša mliečna pena je preto vždy čerstvá a lahodná.

 

kávovar Nivona NICR 767

A buď svetlo

Nielen aromatické ale tiež oku lahodiace. Šálka  je elegantne osvetlená behom mletia a varenia, a tak si môžu aj oči vychutnať tento zážitok.

Čerstvo opláchnuté

Pre odstránenie zvyškov kávy a na prevenciu tvorby plesní môžete vybrať celú varnú jednotku a opláchnuť ju pod prúdom čistej vody. Je to tak jednoduché a pohodlné – ťažko by ste inde hľadali taký komfort.

 

kávovar Nivona NICR 767

Noblesné doplnky

Výškovo nastaviteľná kávová tryska môže byť prispôsobená pre veľké a malé šálky rovnako tak pre poháre café latté. Dokonalý príklad perfektnej starostlivosti o detail.

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop Tpd.sk ponúka kávovar Nivona NICR767 s dopravou zdarma za najvýhodnejšiu cenu.

Viac Informácii

Tichá zóna

Špeciálna izolácia okolo mlynčeku na kávu zaistí, že kávovar Nivona NICR 767 pracuje mimoriadne potichu.

 

kávovar Nivona NICR 767

Druhá možnosť

S použitím samostatnej násypky pre mletú kávu môžete pripraviť jednu šálku z rôznych druhov kávy.

Páčil sa Vám tento článok?

Náš verdikt

Kávovar Nivona NICR 767 obsahuje mnoho funkcií, prakticky mu nieje čo vytknúť. Manipulácia s ním je veľmi jednoduchá, obsahuje kolieska vzadu na posúvanie. Premyslený dizajn a veľký dobre čitateľný digitálno textový displej umožní ľahko a hravo pripraviť Vašu obľúbenú kávu. Či už čistiaci program alebo obľúbená káva – jasné a jednoduché ovládanie za každých okolností. Kávovar Nivona NICR 767 je tou správnou voľbou pre každého milovníka kávy!

NIVONA NICR767

849,99
NIVONA NICR767
9.7

Cena

9/10

  Dizajn

  10/10

   Ovládateľnosť

   10/10

    Údržba

    10/10

     Chuť kávy

     10/10

      Výhody

      • veľká odkvapkavacia miska
      • chutná a voňavá káva
      • môžete si vybrať z viac ako druhov káv
      • pripravenie kávy a mliečnych špecialít jednoduchým stlačením tlačidla
      • mlynček je veľmi tichý a obsahuje zrnový senzor

      Nevýhody

      • maximálne 240 ml vody/kávy
      • preplachovanie nie je automatické

      Share on Facebook      Zatial nebolo pridané žiadne hodnotenie.

      Vaše hodnotenie


      Name (required)

      Email (required)

      Website

      Potvrďte že nie ste robot *