Taliansky krásavec: Delonghi ESAM 4500

Taliansky krásavec: Delonghi ESAM 4500

Delonghi ESAM 4500 plne automatický kávovar pre tú najlepšiu kávu

Z krajín ktoré vynašli a zdokonalili espresso prichádza bezkonkurenčne všestranný kávovar. Delonghi ESAM 4500 s patentovaným systémom Autocappuccino stelesňuje všetky chýry o talianskej káve: štýl, kvalitu a perfektnú intenzitu chuti jednoduchým stlačením tlačidla.

Rozmery36 x 28,5 x 37,5 cm
Hmotnosť11 kg
Objem zásobníka na vodu1,8 l
Tlak čerpadla15 barov
MlynčekÁno

Viac technických parametrov

O Delonghi

Spoločnosť Delonghi  je talianska firma, ktorá už viac ako 100 rokov vyrába vysoko kvalitné, efektívne, inovatívne a štýlové domáce výrobky. Kávovary Delonghi sú okamžite rozpoznateľné. Vďaka svojmu jedinečnému dizajnu v kombinácií s technologickými skúsenosťami vytvára produkty ktoré určite stoja za to.

kávovar Delonghi ESAM4500Delonghi ESAM 4500 – kvalita a káva

Kvalita a spoľahlivosť zostávajú neoddeliteľnou súčasťou hodnôt značky Delonghi a všetky výrobky sú podrobené prísnym kontrolám kvality. To platí najmä pre kávovary, tie sú navrhované, vyrábané a montované ručne priamo v Taliansku s cieľom naplniť vysoké očakávania jej zákazníkov.

kávovar Delonghi ESAM4500Delonghi ESAM 4500

Magnifica s patentovaným systémom AutoCappuccino je jednoducho najlepšia voľba domáceho domáceho kávovaru na zrnkovú kávu k príprave espressa, lunga, latte a cappuccina s dômyselným dizajnom a patentovanými inováciami.

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop Tpd.sk ponúka kávovar Delonghi ESAM 4500 s dopravou zdarma za najvýhodnejšiu cenu.

Viac Informácii

Poskytuje zákazníkovi 15-barovú reštauračnú a štandardnú kávu a pohodlí svojho domova ľahko a jednoducho. Všetky aspekty kvalitného kávovaru (ako ten, ktorý má vaša obľúbená kaviareň) ako sú : mlynček, filtre, parovody Delonghi  prepracovala a schovala do vnútra stroja. Namiesto zápasenia s filtrami a zložitými parovodmi Magnifica so systémom AutoCappuccino odborne vykonáva všetky tieto funkcie jednoduchým stlačením jediného tlačidla.

kávovar Delonghi ESAM4500Cesta kávy do šálky

Funkcia zrná do šálky je rovnaká ako názov napovedá: doslova prináša kávu priamo z čerstvo mletých zŕn do vašej šálky. Delonghi ESAM 4500 so systémom AutoCappuccino to robí počas niekoľkých sekúnd, a napriek tomu káva je rovnako dobrá a rovnako svieža ako ktorákoľvek kúpená v kaviarni. Po stlačení jedného tlačidla pre voľbu „espresso“ začne ucelený proces mletia. Kávovar ma nastaviteľný kónický ostnatý mlynček, ktorý zručne pomelie kávu na požadovanú veľkosť. Pomletá káva je potom zatlačená a vnútorná varná jednotka privedie horúcu vodu pod tlakom 15 barov. Espresso sa potom dostane do šálky, pričom celý proces trvá iba niekoľko sekúnd. Charakteristickým znakom perfektného espressa je krémová pena na povrchu, ktorá udržiava chuť a vôňu. Čím hustejšia je krémová pena, tým kvalitnejšie je espresso a to tak kvalitný kávovar Delonghi ESAM 4500 zvláda ľavou zadnou. Ak sa vám káva minula, alebo preferujete už vopred mletú kávu stačí zmeniť nastavenie a displeji a vsypať mletú kávu. Je to tak jednoduché a pohodlné!

 

kávaCappuccino, Latte Macchiato and Caffelatte

Cappuccino, latte macchiato a caffe latte sú vyrábané rovnako. Inovatívne patentovaná mliečna nádoba so zátkou rýchlo pripraví sviežu mliečnu penu len pre vás. To je skutočnou výhodou pretože zvyčajné parné trysky sú ťažko používateľné a vyžadujú prax. Kávovar to urobí za vás a nemôže to byť jednoduchšie. Stačí naliať  čerstvé studené mliekom (polotučné alebo odstredené fungujú najlepšie) a vložiť nádobku do prednej časti kávovaru. Ďalej stlačte buď cappuccino, latte macchiato, alebo caffe latte na ovládacom paneli a vyberte príslušnú hustotu peny v hornej časti nádoby. Studené mlieko sa napumpuje do veka nádoby a zároveň je vháňaná do veka horúca para. Horúce spenené mlieko ja potom okamžite rozdeľované do vašich šálok pomocou nerezových trubiek a práve pripravené espresso je vlievané do šálky okamžite po zmiešaní. Vzhľadom k dvojitému parnému kotlu už nemusíte čakať na ochladzovanie či zohrievanie mlieka a potom espressa. Každá z funkcií má vyhradený kotol pre dosiahnutie okamžitých a jedinečných výsledkov.

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop Tpd.sk ponúka kávovar Delonghi ESAM 4500 s dopravou zdarma za najvýhodnejšiu cenu.

Viac Informácii

Nádobku je možné jednoducho očistiť jednoduchým stlačením tlačidla „Clean“ umiestneného vedľa rukoväte nádobky. Následne horúca para odstráni prípadné zvyšky mlieka a sterilizuje trúbky. Následne môžete nádobku vybrať z kávovaru Delonghi ESAM 4500 a uskladniť v chladničke až kým nedostanete znova chuť na kávu.

Skutočnou výhodou samostatnej nádobky je že mlieko zostáva vždy studené pre vytvorenie tej správnej mliečnej peny. Mlieko nikdy nevstupuje do kávovaru na rozdiel od konkurenčných modelov kde sa mlieko zohrieva a sťažuje sa údržba a čistenie.

Štýl a dizajn

Delonghi ESAM 4500 Magnifica so systémom  Autocappuccino je tak dokonale navrhnutý stroj, ktorý bude vyhovovať každému milovníkovi kávy. Je veľmi ľahko ovládateľný pre nových užívateľov, aby si spravili espresso, cappuccino a latte jednoduchým stlačením tlačidla, ale má tiež bohaté programovateľné funkcie pre náročnejších používateľov, takže silu, teplotu a množstvo možno ľahko nastaviť a prispôsobiť vašej jedinečnej chuti. Všetky Vaše nastavenia môžete vidieť na digitálnom displeji. Ten zobrazuje všetko čo sa práve deje takže prakticky sa nemôžete pomýliť. Informuje Vás kedy je čas odstrániť vodný kameň (má aj automatickú funkciu na odstraňovanie kameňa, tá trvá 30 minút), kedy je potrebné vyprázdniť nádobku s usadeninami, kedy naplniť nádobu s vodou, rovnako Vás prevedie všetkými krokmi prípravy capuccina, espressa a ešte oveľa viac…

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop Tpd.sk ponúka kávovar Delonghi ESAM 4500 s dopravou zdarma za najvýhodnejšiu cenu.

Viac Informácii

Štýlový dizajn a kvalita Delonghi ESAM 4500 Magnifica s patentovaným systémom  Autocappuccino je to čo očakávate od vysokých štandardov značky Delonghi. Tento kultový kávovar ponúka hodnotu a tak sa rýchlo stane stredobodom vašej domácnosti.

Nechajte Delonghi ESAM 4500 Magnifica obohatiť všetky Vaše zmysly a on sa Vám odvďačí opojnými a nezabudnuteľnými zážitkami z kávy každý deň.

 

Balenie obsahuje:

 • 1 x Delonghi ESAM 4500
 • 1 x Nádoba na mlieko
 • 1 x Odstraňovač vodného kameňa
 • 1 x Umelú lyžicu na meranie
 • 1 x Návod
Taliansky krásavec: Delonghi ESAM 4500
3.33 (66.67%) 3 hlasov

 

Náš verdikt

Kávovar Delonghi ESAM 4500

549
Kávovar Delonghi ESAM 4500
8.88

Cena

10/10

  Dizajn

  8/10

   Ovládateľnosť

   8/10

    Údržba

    10/10

     Chuť kávy

     9/10

      Výhody

      • spoľahlivosť
      • jednoduchá údržba
      • vysoko kvalitné šálky kávy
      • jednoduchá obsluhua

      Nevýhody

      • veľkosť

      Share on Facebook      Similar Posts
      Kávovar Delonghi EC 680
      Kávovar Delonghi EC 680
      Delonghi EC 680 Dedica Espresso  Ak hľadáte jednoduchú cestu, ako si pripraviť tradičné espresso v pohodlí Vášho domova, potom Delonghi...
      Pákový kávovar Philips HD8821 09
      Pákový kávovar Philips HD8821 09
      Kávovar Philips HD8821 09  Firma Philips je stálicou na trhu s elektronikou. Bola založená už v roku 1891. Jedná sa...
      Kávovar Delonghi ECAM 22110B
      Kávovar Delonghi ECAM 22110B
      Delonghi ECAM 22110B Kávovar Delonghi ECAM 22110B predstavuje nové možnosti vo svete kávy. Tento talian patrí v triede 300 €...

      20 komentárov

      • Mária píše:

       Cena

       9

       Dizajn

       10

       Ovládateľnosť

       10

       Údržba

       9.1

       Chuť kávy

       10

       Som velmi spokojna s tymto kavovarom, kava je primerane husta a napenena, mlieko napenuje taktiez kvalitne. Odporucam (hlavne pomer kvalita/cena je s ostatnymi strojmi neporovnatelny).

      • Martina píše:

       Cena

       9.6

       Dizajn

       10

       Ovládateľnosť

       9.8

       Údržba

       9.5

       Chuť kávy

       10

       Som veľmi spokojná, obsluha je jednoduchá, káva je s krásnou penou. Výborná cena za kávovar s automatickou funkciou kávy s mliekom. Túčto značku kávovaru som používala už predtým (pákový kávovar), funguje bez poruchy už 10 rokov.

      • Zuzana píše:

       Cena

       9.5

       Dizajn

       9.7

       Ovládateľnosť

       9.4

       Údržba

       9.4

       Chuť kávy

       10

       Som spokojna,krásne našľahá mlieko aj polotučné,fajne je aj kakao,môžete si nastaviť šľahanie mlieka,všetko sedí ako v popise,jednoduchá údržba aj príprava kávy. Dúfam, že vydrži ešte čo najdlhšie

      • Marián píše:

       Cena

       10

       Dizajn

       9.7

       Ovládateľnosť

       10

       Údržba

       9.4

       Chuť kávy

       9.8

       Výborný kávovar,ktorý je za výbornu cenu. Má slovenský display.
       Cappuccino si viete naprogramovať, podľa svojej chuti a množstva.

      • Adam píše:

       Cena

       10

       Dizajn

       9.2

       Ovládateľnosť

       9.5

       Údržba

       9.7

       Chuť kávy

       10

       Plne odporučam, uplne sa vyrovna i cenovo omnoho drahším produktom. Je s ním ľahka manipulácia a chuť kávy je perfektná.

      • Stanislava píše:

       Cena

       9.6

       Dizajn

       10

       Ovládateľnosť

       9.5

       Údržba

       9.4

       Chuť kávy

       10

       Kávovar má nádobu na priame napeňovanie mlieka. Ovládanie je jednoduché. Je trochu hlučný, ale cena je veľmi priateľná.

      • Anna píše:

       Cena

       9.3

       Dizajn

       10

       Ovládateľnosť

       9.8

       Údržba

       9.7

       Chuť kávy

       10

       Kávovar je úplne perfektný, každý si tam môže nastaviť všetko, či chce malú kávu, veľkú kávu, horúcu, menej teplú, s mliekom aj bez mlieka, Mne najviac chutí capuccino, má úplne hustú penu, krásne vyzerá v sklenenej šálke, používam čerstvé polotučné mlieko,je lepšie. Odkedy sme tento kávovar kúpili, tesíme sa stále na kávu. Odporúčam.

      • Monika píše:

       Cena

       9.6

       Dizajn

       9.9

       Ovládateľnosť

       10

       Údržba

       8.7

       Chuť kávy

       10

       Zatiaľ sme veľmi spokojní. Káva je naozaj vynikajúca. Návod na použitie je spracovaný veľmi kvalitne a zároveň jednoducho. Ovládanie stroja je veľmi jednoduché.
       Jediným problémom u nás bude asi časté odvápňovanie stroja, nakoľko máme veľmi tvrdú vodu. Sme veľmi radi, že sme zvolili stroj aj s nádržkou na mlieko, je to veľmi praktické a ako milovníci caffee latte či kapučína, si nevieme vynachváliť kvalitne pripravený nápoj z priamo zomletej kávy.

      • Katarína píše:

       Cena

       9.9

       Dizajn

       10

       Ovládateľnosť

       10

       Údržba

       9.9

       Chuť kávy

       10

       Po všetkých kávovaroch ktoré sme mali, je tento najlepší, stali sme sa doslova závislí na káve, má naozaj ľahké ovládanie, všetko jedným tlačidlom, urobí kávu na akú máme práve chuť, netreba ho nijako udržiavať, sám vypíše čo práve potrebuje, či odvápniť, alebo vysypať nádobku s usadeninou a podobne, robí skvelé kapučíno s nádhernou penou, za prednosť považujeme mlynček na kávu, samozrejme dá sa použiť aj sypaná, čo nám trocha vadí je hlučnosť, ale po všetkých prednostiach sa dá prehliadnuť, určite odporúčam každému, kto chce investovať viac peňazí a vychutnať si skvelú chuť kávy.

      • Jaroslav píše:

       Cena

       9.7

       Dizajn

       9.9

       Ovládateľnosť

       10

       Údržba

       9.8

       Chuť kávy

       10

       Napriek niektorým výhradám sme sa rozhodli pre tento model.Svoju funkciu plní dobre – veľké plus je nádobka na mlieko – za tú cenu nekúpite iný stroj s integrovanou nádržkou na mlieko!
       No a keďže máme doma radi kapučínka, skutočne robí vynikajúce cappucino s hustou penou (samozrejme s kvalitnou zrnkovou kávou) stlačením len jedného tlačidla.

      • René píše:

       Cena

       9.6

       Dizajn

       9.8

       Ovládateľnosť

       10

       Údržba

       9.3

       Chuť kávy

       9.9

       +mletie kávy,
       +príprava kávy,
       +príprava kapučína,
       +horúca voda,
       +napenenie mlieka,
       +nahrievanie šálok,
       +samočistenie prístroja pri vypnití,
       +výborná cena
       -trochu hlučný mlynček na kávu

      • Dávid píše:

       Cena

       9.5

       Dizajn

       9.7

       Ovládateľnosť

       10

       Údržba

       9.1

       Chuť kávy

       10

       Robí perfektnú penu, ktorá aj dlho vydrží. Na všetko sú snímače, nepotrebujete sa o nič starať, na všetko vás upozorní.Je trochu hlučnejsí pri štartovaní ako som čakal,ale celkovo som s produktom veľmi spokojný.

      • Ján píše:

       Cena

       9.7

       Dizajn

       9.9

       Ovládateľnosť

       10

       Údržba

       9.4

       Chuť kávy

       10

       +skvelá káva
       +ľahké ovládanie
       +super napenené mlieko
       +ideálne aj pre napenenie mlieka pre deti, ktoré majú radi kakao
       -trochu hlučné štartovanie

      • Silvia píše:

       Cena

       9.8

       Dizajn

       9.8

       Ovládateľnosť

       10

       Údržba

       9.7

       Chuť kávy

       10

       Robi vynikajucu kavu -capucino. Vsetko je nastavitelne tak ako to majitelovi vyhovuje: mnozstvo vody, mlieka, sila kavy, hrubost mletia a i.

      • Lucia píše:

       Cena

       9.3

       Dizajn

       9.5

       Ovládateľnosť

       10

       Údržba

       9.1

       Chuť kávy

       10

       Obsluha s týmto kávovarom je úplne jednoduchá. Káva je super akurát je potreba kúpiť vhodné poháre.

      • Patricia píše:

       Cena

       9.3

       Dizajn

       9.6

       Ovládateľnosť

       10

       Údržba

       9.8

       Chuť kávy

       10

       S kavovarom sme spokojny lahko sa ovlada prajeme doporučit ostatným kavu ktoru sme si robili doma s rychlovarnej konvice sa neda porovnat s kavou s kavovaru kavička a ešte ktomu našlahana pena super.

      • Michal píše:

       Cena

       9.6

       Dizajn

       10

       Ovládateľnosť

       10

       Údržba

       9.3

       Chuť kávy

       10

       Mám ho krátko ale zatiaľ som spokojný. Splnil moje očakávania, je s ním ľahká obsluha.

      • Redikkk píše:

       Cena

       9.8

       Dizajn

       9.9

       Ovládateľnosť

       10

       Údržba

       9.1

       Chuť kávy

       10

       Kávovar robí vynikajúcu kávu a je za priateľnú cenu. Preplachovanie pri zapnuti a vypnuti je troška otravne, ale da sa to vydržat.

      • Ivana píše:

       Cena

       10

       Dizajn

       9.4

       Ovládateľnosť

       10

       Údržba

       9.3

       Chuť kávy

       10

       Výborný kávovar, ktorý vám poslúži roky. Toto je už náš druhý. Presne tento istý už jeden máme a šlape ako hodinky už vyše 6 rokov. Až na to, že pred pár rokmi stál 29500 Sk. Môžem ho len odporúčať.

      • Milan píše:

       Cena

       9.2

       Dizajn

       10

       Ovládateľnosť

       10

       Údržba

       9.2

       Chuť kávy

       10

       Stroj je pekny dizajnom a super výkonom. Sam spravi capuccino, presso je vynikajuce.
       Preplachovanie pri zapnuti a vypnuti je troška otravne, ale da sa to vydržat 🙂
       Celkovo super sme spokojný maximalne!

      Vaše hodnotenie


      Name (required)

      Email (required)

      Website

      Potvrďte že nie ste robot *