Delonghi ESAM 3000.B záruka lahodnej kávy

Delonghi ESAM 3000.B záruka lahodnej kávy

Delonghi ESAM 3000.B

S výrobkami značky Delonghi bude aj obyčajný deň lepší . To je podstatou tejto talianskej značky. Kávovar Delonghi ESAM 3000.B toto predsavzatie napĺňa do bodky. Všetky  ovládacie prvky sa vyznačujú kvalitným spracovaním a umožňujú intuitívne ovládanie. Charakteristické rysy odrážajú taliansky štýl a dlhú históriu spoločnosti Delonghi.

Rozmery37.5 x 28 x 37,5 cm
Hmotnosť4,4 kg
Objem zásobníka na vodu1,8 l
Tlak čerpadla15 barov
MlynčekÁno
Viac technických parametrov

Plne automatický kávovar Delonghi ESAM 3000.B prichádza v pevnom balení, pomerne šetrnom k životnému prostrediu. Hoci to váži takmer tri kilogramy, čo pomerne veľa. Zákazník však môže byť vďaka robustnému charakteru balíka v istote že kávovar Delonghi ESAM 3000.B  nie je poškodený.

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop Tpd.sk ponúka kávovar Delonghi ESAM 3000.B s dopravou zdarma za najvýhodnejšiu cenu.

Viac Informácii

Plastové zložky sú veľmi obmedzené, takže je tu tiež myšlienka ústretovosti k  životnému prostrediu. Ekologický aspekt sa prejavil aj v našom teste, kde má kávovar Delonghi ESAM 3000.B vysokú energetickú účinnosť.

kávovar Delonghi ESAM 3000.B

Prevádzka kávovaru

Pákový kávovar Delonghi ESAM 3000.B má naozaj čo ponúknuť. Nie nadarmo sa umiestnil na 3. priečke zo všetkých testovaných kávovarov nemeckého magazínu. To dokazuje že tento „talian“ dokáže pripraviť prémiovú kávu stlačením jediného tlačidla. Ako náhle je 1,8l nádržka na vodu naplnená a kónický mlynček na kávu taktiež, Vaše priania sú mu rozkazom.

kávovar Delonghi ESAM 3000.BZopár čísel o Delonghi ESAM 3000.B

Rozmery 36 cm x 28,5 cm x 37,5 cm radia Delonghi ESAM 3000.B do kategórie „malé“. Tento plne automatický kávovar s integrovanou parnou tryskou je vybavený kužeľovým mlynčekom so 14 stupňami mletia, takže užívateľ má milú povinnosť voľby medzi veľmi jemnými a veľmi hrubými  kávovými zrnami. Aróma kávy je umocňovaná CRF technológiou. Magnifica so zabudovaným kompaktným ,,Tubeless“ systémom  pre čerstvo zomletú kávu, Vám zaručí vždy lahodnú šálku kávy s perfektnou arómou ideálnej teploty.

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop Tpd.sk ponúka kávovar Delonghi ESAM 3000.B s dopravou zdarma za najvýhodnejšiu cenu.

Viac Informácii

DeLonghi ESAM 3000.B umožňuje upraviť množstvo vody a kávy podľa potreby a prichádza s funkciou 2 šálky. Takže každý deň si môžete vychutnávať kávu vo dvojici spolu s Vaším partnerom. Hmotnosť tohto kompaktného „zázraku“ je iba 10 kg, a tým  sa naozaj vojde do každej kuchyne, alebo sa stane centrom  akýchkoľvek kancelárskych priestorov.

kávovar Delonghi ESAM 3000.BMnožstvo funkcií ktoré Vám Delonghi ESAM 3000.B ponúka

Starostlivosť o Delonghi ESAM 3000.B plne automatický kávovar je veľmi jednoduchá. Kapacita zásobníka na kávové zrná je najmenej 180 gramov, a tlak čerpadla je 15 barov. Mnoho prepracovaných funkcií zabezpečuje každý deň neopakovateľný pôžitok z kávy, ako je napríklad „Cappuccino Systém“, ktorý za pomoci mlieka a pary pripraví lahodnú penu. „Quick-Steam-System“ systém sa postará o rýchle nahriatie šálky a „Aroma System“ ju ihneď naplní prvotriednou kávou. Či Lungo, espresso alebo ristretto:  množstvo vody a kávy možno nastaviť individuálne. Nádrž na 1,8 litra vody sa ľahko odstráni. Regulátor množstva pary, indikátor hladiny vody a elektronický parný a kávový termostat zabezpečia maximálne  pohodlie.

kávovar Delonghi ESAM 3000.BPrevádzka, funkcie, manipulácia, komfort

V našom teste nás Delonghi ESAM 3000.B presvedčil, že so svojom sparovacou jednotkou dokáže rýchlou a jednoduchou manipuláciu pripraviť kávu s arómou. Espresso, káva, ristretto a iné môžu byť pripravené s týmto prístrojom jediným dotykom. Aroma System a funkcia Quick-Steam-System, skracujú zahrievaciu fázu s dodávkou pary, na minimálny možný čas. Zdá sa, že pákový kávovar Delonghi ESAM 3000.B splní každý rozmar užívateľa, pokiaľ ide o naozaj dobrú kávu.

kávovar Delonghi ESAM 3000.BNáš praktický test a výsledná káva

Staré príslovie hovorí: „Rýchle a dobre nejde.“ Delonghi ESAM 3000.B plne automatický kávovar  však túto známu múdrosť úplne vyvracia. Na naozaj dobrú kávu alebo podobne príjemné teplé nápoje, sa vďaka skúsenostiam s rôznymi funkciami budete tešiť už za pár sekúnd.

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop Tpd.sk ponúka kávovar Delonghi ESAM 3000.B s dopravou zdarma za najvýhodnejšiu cenu.

Viac Informácii

Jednoduché použitie

Človek nemusí byť „študovaný inžinír“ aby rýchlo porozumel funkciám tohto pákového kávovaru. Jasná štruktúra ovládacieho panelu a ľahko čitateľný displej prispievajú k tomu, že manipulácia je veľmi jednoduchá a to aj pri rannom šere, či Vašom „polospánku“. Plne automatický kávovar Delonghi ESAM 3000.B  pripraví dobrú kávu za Vás.

Príslušenstvo

Pákový kávovar Delonghi ESAM 3000.B dokáže pripraviť dve šálky súčasne. Zoznam doplnkov pre tento kávovar nie je rozsiahly. Tým viac je väčšie portfólio funkcií, ktoré Delonghi ESAM 3000.B ponúka.

V skutočnosti prakticky žiadne vybavenie nie je potrebné. Vodná nádrž, vyhrievanie šálkok, odnímateľná odkvapkávacia miska, regulátor pary, kónický mlynček, druhá nádobka pre mletú kávu a mnoho ďalších sú už „zabudované v kávovare.

Záruka

Spoločnosť Delonghi poskytuje 24 mesačnú záruku. Balenie obsahuje kartu sťažností pre zákazníka v prípade reklamácie. Na nedostatky môžu zákazníci poukázať a zaslať spoločnosti. Servis sa vykonáva na základe našej skúseností v krátkom čase, takže spotrebiteľ nebude musieť byť  príliš dlho bez svoje prémiové kávy.

Zákaznícky servis

Zákaznícky servis  Delonghi je považovaný za mimoriadne príkladný a zameraný na spotrebiteľov. Zákazník môže kontaktovať spoločnosť buď e-mailom, prostredníctvom on-line chatu alebo zavolaním na bezplatné telefónne číslo. Okrem toho má Delonghi mnoho pobočiek, ktoré sem tiež ťaží z komplexného servisu a portfólia služieb. Hoci technické vybavenie na Delonghi v porovnaní s inými renomovaných dodávateľmi. V dôsledku toho bola spoločnosť vysoko pozitívne hodnotená.

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop Tpd.sk ponúka kávovar Delonghi ESAM 3000.B s dopravou zdarma za najvýhodnejšiu cenu.

Viac Informácii

Náš verdikt

Cena je veľmi presvedčivá, keď vezmeme do úvahy kvalitu a spracovanie kávovarov Delonghi..

Obsluha je jednoduchá, a tiež skutočnosť, že kávové zrná môžu byť mleté podľa individuálnej chuti, hovorí za seba. Prečo by ste mali piť kávu práve z Delonghi ESAM 3000? S pohodlnou funkciou 2-cup každý deň vo dvojici začína oveľa krajšie.

Delonghi ESAM 3000.B záruka lahodnej kávy
4.33 (86.67%) 3 hlasov

 

 

Kávovar Delonghi ESAM 3000

299
Kávovar Delonghi ESAM 3000
8.12

Cena

10/10

  Dizajn

  9/10

   Ovládateľnosť

   8/10

    Údržba

    7/10

     Chuť kávy

     8/10

      Výhody

      • utomatické čistenie a odstraňovanie vodného kameňa
      • automatické vypnutie/ úspora energie
      • vyberateľná sparovacia jednotka
      • vhodné pre kávové zrná aj mletú kávu
      • nádobka na kávu s funkciou zachovania arómy
      • ukazovatele nedostatku vody a kávy
      • konštantná teplota kávy

      Nevýhody

      • žiadny giditálny displej
      • konzistencia napeneného mlieka nemôže byť stanovená individuálne

      Share on Facebook      Similar Posts
      Kávovar Delonghi EC 680
      Kávovar Delonghi EC 680
      Delonghi EC 680 Dedica Espresso  Ak hľadáte jednoduchú cestu, ako si pripraviť tradičné espresso v pohodlí Vášho domova, potom Delonghi...
      Pákový kávovar Philips HD8821 09
      Pákový kávovar Philips HD8821 09
      Kávovar Philips HD8821 09  Firma Philips je stálicou na trhu s elektronikou. Bola založená už v roku 1891. Jedná sa...
      Kávovar Delonghi ECAM 22110B
      Kávovar Delonghi ECAM 22110B
      Delonghi ECAM 22110B Kávovar Delonghi ECAM 22110B predstavuje nové možnosti vo svete kávy. Tento talian patrí v triede 300 €...

      11 komentárov

      • Asmoday píše:

       Cena

       9.1

       Dizajn

       9.7

       Ovládateľnosť

       8.4

       Údržba

       5.9

       Chuť kávy

       10

       Kávovar robí to čo má, ergo výbornú kávu (samozrejme za predpokladu že sa použije kvalitná kávová zmes…)
       Ale trochu to preháňa s tým preplachovaním pred prvou kávou po zapnutí a pred vypnutím…. Inak žiadne výhrady nemám.

      • Cajky21 píše:

       Cena

       10

       Dizajn

       9.2

       Ovládateľnosť

       9.7

       Údržba

       9

       Chuť kávy

       9.6

       Zatial som s tovarom spokojna, kava je podla predstav, pomer ceny a vykonu je dobry. Odporucam kupu ak rozmyslate nad kavovarom, za taku cenu asi lepsi tazko najdete

      • pesslovany píše:

       Cena

       9.4

       Dizajn

       9.2

       Ovládateľnosť

       8.5

       Údržba

       9.4

       Chuť kávy

       10

       + tichý
       + chuť kávy
       + cena
       – veľa vody

       Sme spokojní, doteraz sme mali KRUPS a s ním nie veľmi dobré skúsenosti.

      • Avalon@centrum.sk píše:

       Cena

       10

       Dizajn

       10

       Ovládateľnosť

       10

       Údržba

       10

       Chuť kávy

       10

       Kávovar obnáša elegantný dizajn, jednoduchú obsluhu aj čistenie, mlynček je nespornou výhodou. Super kombinácia ceny a kvality, výborná voňavá káva spolu s možnosťou spraviť lahodné kapučíno. Zatiaľ som neprišiel na žiadne nevýhody, asi ani žiadne nie sú 🙂
       Dávam 10/10

      • Juraj14@centrum.sk píše:

       Cena

       10

       Dizajn

       9.5

       Ovládateľnosť

       9

       Údržba

       7.8

       Chuť kávy

       10

       Je to veľmi moderný prístroj, to upozornenie často svieti i keď nádrž kávovej usadeniny ešte nie je plný. Kúpil som na odporúčanie známych a kúpa bola cenovo výhodná.

      • Martinka@centrum.sk píše:

       Cena

       9.1

       Dizajn

       9.8

       Ovládateľnosť

       9.2

       Údržba

       9.5

       Chuť kávy

       9.5

       Po 1,5 roku max. spokojnosť , podľa kvality zakúpenej kávy = kvalita uvarenej kávy, podľa mňa super kávovar Síce trocha hlučnejší ale tá káva za to stojí
       plne odporúčam.

      • Karlitto píše:

       Kávovar funguje dobre a káva je výborná. Nie je problém napeniť mlieko pre late, alebo kapučíno.
       Tento typ kávovaru som si vybral na základe recenzií a neľutujem i keď ide o starší model.

      • ZÍRO píše:

       Cena

       10

       Dizajn

       9.5

       Ovládateľnosť

       8.9

       Údržba

       8.6

       Chuť kávy

       10

       +možnosť zvolenia chuti kávy, možnosť urobiť si aj kapučino, pomerne jednoduchá obsluha
       +bol vo výhodnej cene
       +ľahká oblsluha
       +veľkosťou šikovný, je schopný urobiť viacero káv za deň, čo je pre na še podmienky veľmi užitočná služba.
       – trocha hlučnejší ako som očakával

       Používame ho v pracovných podmienkach, čiže nám nevadí, že je pomerne hlučný, ale inak sme veľmi spokojný, ľahko sa čistí ľahko obsluhuje

      • Lukaš Zemenovič píše:

       Cena

       8.9

       Dizajn

       10

       Ovládateľnosť

       10

       Údržba

       7.8

       Chuť kávy

       10

       Plusy:
       lahodná káva
       rýchla príprava
       vynikajúci v cene oproti konkurencii
       dobrý dizajn
       ľahká obsluha
       Mínusy:
       hlasný pri zapnutí
       hlasný pri príprave kávy

       V recenziách som čítala, že je tichý ale mne prišiel trocha hlučný, neviem ale je to subjektívny pocit

      • Jaro píše:

       vyhody: za tu cenu, super
       nevyhody: neviem este 😀

       bol to darcek pre svagrinku a bola v siedmom nebi ked ho rozbalila.

      • fraggle píše:

       Naučili sme ho robiť ľadovú kávu, horúce jablko. Nádoba je praktická, ostáva veľa vody, ale to nie je na škodu. Zo zvyškom zvykneme polievať umelé kvety. Mlynček je výkonný melieme aj mäso na klobásy.
       Vysoká spotreba tužkových batérii,(väčšia spotreba ako vibrátor) nevhodné pre sexu chtivé dámy.

      Vaše hodnotenie


      Name (required)

      Email (required)

      Website

      Potvrďte že nie ste robot *