Kávovar CATLER ES 8013

Kávovar CATLER ES 8013

Kávovar Catler ES 8013

Catler je austrálska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou kuchynských spotrebičov od roku 1932. Catler je synonymom prepojenia najmodernejšej technológie a elegantného vzhľadu všetkých produktov. Vyzdvihnúť treba predovšetkým materiály ušľachtilý brúsený kov a nerez, ktoré kávovar Catler ES 8013 predurčujú pre moderné kuchyne. Mimochodom,  tento kávovar kúpite najvýhodnejšie na eshope TPD.sk.

Rozmery36,9 x 33,7 x 31 cm
Hmotnosť15 kg
Objem zásobníka na vodu2 l
Tlak čerpadla15 barov
MlynčekÁno

Viac technických parametrov

kávovar Catler ES 8013

Elegantný dizajn kávovaru Castler ES 8013

Pákový kávovar Catler ES 8013 s integrovaným kónickým  mlynčekom na kávu je určené na prípravu espressa, capuccina, latté a iných druhov lahodných nápojov podľa Vašej chuti. Ponúka moderný dizajn a jednoduchú obsluhu. Samozrejmosťou je kvalita použitých materiálov- ušľachtilý kov a nerez, ktoré robia tento kávovar nezameniteľným. Vďaka extra veľkému zásobníku si môžete pripraviť skutočne veľkú šálku Vašej obľúbenej kávy.

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop Tpd.sk ponúka kávovar Nivona NICR767 s dopravou zdarma za najvýhodnejšiu cenu.

Viac Informácii

Pákové espresso Catler ES 8013 je vybavené plochou na nahrievanie šálok, zásuvkou na odkladanie príslušenstva a priestorom pre uloženie napájacieho kábla. Pre dostatočnú zásobu vody je určený zásobník s objemom 2 l a filtračným systémom.

kávovar Catler ES 8013Kónický mlynček

Pákový kávovar Catler ES 8013 disponuje integrovaným kónickým mlynčekom na kávu. Pre dokonalú prípravu kávy môžete využiť až 18 nastavení hrúbky mletia pomocou kovových mlecích kameňov od hrubej až po jemnú na optimálnu extrakciu kávy. Káva sa melie priamo do držiaka filtra. Do zásobníka môžete vložiť až 250 g kávy. Extrahovanie kávy môžete nastaviť ručne alebo automaticky. Ku kávovaru je dodávaný aj samostatný tamper na zarovnávanie kávy v držiaku. Kávovar umožňuje nastaviť automatické dávkovanie, kedy dávkuje požadované množstvo kávy pre sitká určené pre jednu a dve šálky.

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop Tpd.sk ponúka kávovar Nivona NICR767 s dopravou zdarma za najvýhodnejšiu cenu.

Viac Informácii

Systém PID – systém kontroly teploty

K príprave dokonalého espressa je potrebná kombinácia niekoľkých vstupných faktorov – čerstvej mletej kávy, správne utlačenej kávy, správneho tlaku a aj teploty vody. Kolísaním teploty počas extrakcie dochádza k strate peny a výsledná káva stráca svoju krásnu kávovú farbu behom niekoľkých sekúnd. Kávovar Catler ES 8013 prichádza s inovatívnou technológiou kontroly teploty v priebehu celej extrakcie. Elektronický PID systém zaznamenáva teplotu v priebehu celej doby extrakcie a zaisťuje stabilitu teploty počas celého procesu.

kávovar Catler ES 8013Systém nízkotlakového predsparenia

Systém nízkotlakového predsparenia zaisťuje postupné zvyšovanie tlaku, ktorý sa tak rovnomerne rozprestrie po povrchu kávy, aby bola zaistená maximálna rovnomerná extrakcia kávy.

kávovar Catler ES 8013Sprievodca tlakom kávy

Kávovar Catler ES 8013 dokáže merať tlak vody počas extrakcie kávy v držiaku filtra počas extrakcie kávy. Vy tak máte prehľad o tom či Vaša káva je pripravovaná pod tlakom ako u profesionálov.

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop Tpd.sk ponúka kávovar Nivona NICR767 s dopravou zdarma za najvýhodnejšiu cenu.

Viac Informácii

Tepelný systém Thermocoil

Skvelý pomocník, ktorý pomocou antikorovej vodnej cievky presne ovláda teplotu vody.

kávovar Catler ES 8013Funkcia suchej kávy

Veľmi užitočný systém ktorý vytlačí vodu z použitej kávy. Údržba Vášho kávovaru Catler ES 8013 bude oveľa ľahšia. Už žiadne kvapkanie pri čistení…… Vlastne  čistiť ho nieje potrebné, pretože kávovar je taktiež vybavený samočistiacim systémom, na ktorého spustenie Vás upozorní svetelná kontrolka 😉

Páčil sa Vám tento článok?
kávovar Catler ES 8013

 

 

 

Catler ES 8013

722
Catler ES 8013
9.22

Cena

9/10

  Dizajn

  10/10

   Ovládateľnosť

   9/10

    Údržba

    9/10

     Chuť kávy

     10/10

      Výhody

      • systém suchej kávy
      • veľká nádržka na vodu - 2 L
      • kvalita použitých materiálov
      • nastaviteľná sparovacia tryska
      • plocha na nahrievanie šálok

      Nevýhody

      • väčšie rozmery
      • hmotnosť

      Share on Facebook      Zatial nebolo pridané žiadne hodnotenie.

      Vaše hodnotenie


      Name (required)

      Email (required)

      Website

      Potvrďte že nie ste robot *