Koľko kávy denne pre lepšie zdravie a aký kávovar vybrať

Koľko kávy denne pre lepšie zdravie a aký kávovar vybraťKoľko kávy denne pre lepšie zdravie a aký kávovar vybrať Mnoho z nás si ráno bez šálky kávy už ani nevie predstaviť, ďalší si ju doprajú v práci či v spoločnosti. Niekomu stačí 1 alebo 2 šálky v priebehu dňa, no niekto si doprajeme aj viac šálok. Koľko šálok kávy môžeme denne vypiť a ako... Čítať viac »

Káva robí dôchodcov múdrejšími a rýchlejšími

Káva robí dôchodcov múdrejšími a rýchlejšímiKáva robí dôchodcov múdrejšími a rýchlejšími Asi ste toho o káve počuli už veľa a možno je pre vás najdôležitejšie to, že vám dodá ráno potrebnú energiu a postaví vás doslova na nohy. Alebo ide o jej lahodnú chuť, ktorú si vychutnávate každý jeden deň s radosťou a skutočným pôžitkom. Podľa vedcov ale tento nápoj... Čítať viac »

4 vedecké výskumy, ktoré vám postačia na to, aby ste pochopili, že káva je dobrá

4 vedecké výskumy, ktoré vám postačia na to, aby ste pochopili, že káva je dobrá4 vedecké výskumy, ktoré vám postačia na to, aby ste pochopili, že káva je dobrá Kofeín je najpopulárnejším psychoaktívnym „liekom“ na svete. Informácia, ktorá stojí za zmienku. Najmä ak hovoríme o tom v kontexte šálky kávy, bez ktorej by bolo ráno určite neúplné a tiež nie tak veselé a príjemné. Ale aj zúfalí milovníci kávy... Čítať viac »

Ako sa obliecť pohodlne a sexy do kaviarne?

Ako sa obliecť pohodlne a sexy do kaviarne?Ako sa obliecť pohodlne a sexy do kaviarne Oblečenie pomáha pomôcť ženám cítiť sebadôveru a posilnenie. Médiá ovládané mužmi stanovujú štandardy toho, čo je sexi. Táto norma má tendenciu spôsobiť, že mladé dievčatá a dospelé ženy veria, že ak nie sú vyzývavé, pretože štandard určuje byť „vyzývavým“, potom nie sú zaujímavé alebo žiaduce. Najdôležitejšie je... Čítať viac »

Ako si vybrať kávovar?

Ako si vybrať kávovar?Ako si vybrať kávovar Väčšina šudí na celom svete začína svoj deň kávou. Pomáha im prekonať hlboké prebúdzanie ráno a udržiava ich produktívnymi počas celého dňa. V dnešnej dobe je bežné, že je kávovar umiestnený v kancelárskych priestoroch, kde sa podávajú raňajky. Kávovary sú tiež jedným z najbežnejších spotrebičov v domácnostiach. Od oddaných milovníkov kávy... Čítať viac »

Najlepšie kávovary vám zaručia zážitok z prípravy i pitia kávy

Najlepšie kávovary vám zaručia zážitok z prípravy i pitia kávy  Kto má rád kávu, vie, že doma sa jednoducho nezaobíde bez kvalitného kávovaru. Nemusíte si lámať hlavu nad tým, že ide o zbytočný luxus. Nejde. V súčasnosti sú kávovary dostupné za prijateľné ceny a vy si vďaka nim môžete dopriať svoj obľúbený nápoj každý deň a v pohodlí domova bez akýchkoľvek problémov. Kávovary sú dobré napríklad aj ako vianočný... Čítať viac »

Ako si vybrať kávovar?

Ako si vybrať kávovar?Patríte aj Vy k ľudom, ktorí začínajú deň šálkou kávy? Nebaví Vás už klasická príprava, zdá sa Vám chuť kávy fádna? Uvažujete nad kúpou kávovaru, ktorý by tieto problémy vyriešil? Tak čítajte ďalej, pretože dnes si povieme všetko potrebné čo potrebujete vedieť pri kúpe kávovaru a dáme vám aj zopár našich tipov na záver ako... Čítať viac »

Nescafe Dolce Gusto Piccolo

Nescafe Dolce Gusto PiccoloAké je Nescafe Dolce Gusto Piccolo? Hoci  niekoľko kávovarov používa kapsulový systém, Nescafé Dolce Gusto Piccolo je jedným z najviac kompaktných. Piccolo znamená – malé talianske, a všetko čo sa týka tohto „drobca“ je v súlade s týmto étosom – je štíhly z každého uhla, a dokonca aj jeho cena je veľmi nízka. Viac technických parametrov... Čítať viac »

Kávovar CATLER ES 8013

Kávovar CATLER ES 8013Kávovar Catler ES 8013 Catler je austrálska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou kuchynských spotrebičov od roku 1932. Catler je synonymom prepojenia najmodernejšej technológie a elegantného vzhľadu všetkých produktov. Vyzdvihnúť treba predovšetkým materiály ušľachtilý brúsený kov a nerez, ktoré kávovar Catler ES 8013 predurčujú pre moderné kuchyne. Mimochodom,  tento kávovar kúpite najvýhodnejšie na eshope TPD.sk. Viac technických parametrov Elegantný dizajn... Čítať viac »

Kávovar Delonghi EC 680

Kávovar Delonghi EC 680Delonghi EC 680 Dedica Espresso  Ak hľadáte jednoduchú cestu, ako si pripraviť tradičné espresso v pohodlí Vášho domova, potom Delonghi EC 680 stojí za zváženie. Prináša espresso s bohatou penou a manuálny, samoovládateľný systém Vám pomôže vytvoriť hrubú, chutnú penu zmiešaním vody, vzduchu a mlieka v presných pomeroch. Tento kávovar môže byť taktiež použitý pri... Čítať viac »